Yükleniyor...

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad. Yedpa Ticaret Merkezi H-2 Caddesi Pasaj-1 No:33-34 Ataşehir İSTANBUL

Kurulum

EddaMed Tıbbi Cihazlar Kurulum

Kurulum

Kurulum işlemine başlamadan önce ilk yapılması gereken cihaza ait teknik dokümanların incelenmesidir. Bu dokümanlarda cihaza ait her türlü teknik özellikleri, çalışma koşullarının kurulumu sırasında uyulması gereken talimatları ve kuralları bulmak mümkündür. Kurulum talimatları cihaza ait teknik servis kitaplarında bir bölüm olarak ele alınmış olabilir. Bazen tamamen ayrı bir doküman olarak da düzenlenmiş olabilir.

Cihazın boyutları, çalışma ortamına ait sıcaklık, nem, basınç vb. özellikler, cihazın ihtiyaç duyacağı elektriksel değerlerin tamamı detaylı olarak bu el kitaplarında bulunabilir. Teknik personel ne kadar tecrübeli olursa olsun kurulumdan önce bu el kitaplarına göz atmasında çok büyük yararlar vardır. Zira üretici tarafından yapılan son değişiklikler ve uygulanması gereken işlemler bu dokümanlarda bulunabilir. Kurulum el kitabında cihazın kurulumu öncesi, kurulum sırasında ve kurulum sonrasında yapılması gereken tüm işlemler aşama aşama anlatılmaktadır. Kurulum sırasında yaşanabilecek problemleri en aza indirmek için el kitaplarında belirtilen hususlara dikkat edilmelidir. Bilinen büyük cihaz üreticileri, bu dokümanların hazırlanmasına büyük özen göstermekte, ihtiyaç duyulabilecek her türlü bilgiye bu el kitaplarında yer vermektedirler. 

EddaMed Tıbbi Cihazlar Personellerimiz

If you need a doctor for to consectetuer Lorem ipsum dolor, consectetur adipiscing elit. Ut volutpat eros adipiscing nonummy.